.

Měření a regulace v kolektorech a kolektorových podchodech

Projektujeme a realizujeme již více jak 24 let!

Značení

Nabízíme:

  • potisk označovacích štítků na vodiče a kabely dle sortimentu společnosti Weidmüller
  • potisk samolepících štítků na vodiče, kabely a jiné předměty dle sortimentu společnosti Brother

Požadavky:

  • dodat soubor ve formátu Excel - pro každý typ materiálu 1 sloupec
  • každý sloupec označit typem materiálu dle katalogu (případně pouze název označovacího systému)
  • potvrzená objednávka

Pozor!

Minimální technologické množství je 1 plato (cartritge) - může obsahovat 2-400ks označovacích štítků viz. katalogové listy.

Brother

Laminované TZe pásky

Ať už se jedná o kanceláře, průmysl nebo domácnosti, tiskárny štítků jsou jedním z nejrychlejších a nejjednodušších řešení, jak označovat dokumenty, zařízení, pracovní plochy apod. Tiskárny štítků Brother produkují štítky vhodné ke snadnému označení silových, slaboproudých i datových kabelů a dalších pasivních i aktivních komponentů.

Laminované TZe štítky jsou extrémně odolné a četné testy prokázaly kvalitu Brother TZe štítků

P-touch tiskárny štítků využívají technologii tepelného přenosu a jsou kompatibilní s TZe páskami. Brother patentovaná technologie laminované pásky je dostatečně odolná vůči teplotním vlivům i proti poškrábání. TZe laminovaná páska se skládá ze šesti vrstev materiálu, je tenká a extrémně odolná. Písmo tvoří termotransferový inkoust, sevřený mezi dvě ochranné vrstvy PET (polyesterová fólie). Brother TZe štítky jsou neuvěřitelně odolné vůči všem druhům podmínek okolního prostředí, drží velmi dobře přilepené, text zůstává ostrý a čitelný, i když jsou vystaveny otěru, změnám teploty, působení chemikálií a slunečnímu záření.Specifikace

Brother - pásky TZeWeidmüller

Systémy značení

Systémy značení společnosti Weidmüller je uznávaným celosvětovým standardem. Jedná se o nejmodernější a vysoce kvalitní systémy značení pro produkty společnosti Weidmüller a dalších výrobců. PrintJet Pro pracuje na bázi inkoustového potisku s tepelným zapečením, proto může zajistit jednoznačné, jasné a trvalé značení.


Tiskárna PrintJet PRO

Inkoustová tiskárna PrintJet PRO tiskne značení a štítky pro systémy elektrického připojení. Značení a štítky slouží k jednoznačné identifikaci zařízení, přístrojů, kabelů, vodičů a konektorů. Tato identifikace usnadňuje servis, údržbu a řešení problémů. Barva na vodní bázi je určena pro černý nebo jednobarevný tisk a je odolná proti vlivům prostředí. Tiskárna PrintJet PRO tiskne plastové značky ve formátu MultiCard. Tiskárna se integruje do výrobního procesu pomocí uživatelsky příjemného softwaru M-Print® PRO a integrovaného vkladače. Všechny technologie použité v tiskárně - vstřikování s následným tavením, včetně zásobníku barvy, jsou speciálně upraveny pro využití v průmyslu. Tiskárna je vybavena integrovaným vkladačem, který umožňuje dlouhodobý nepřetržitý provoz.


Charakteristika systému

  • Vysoce kvalitní a odolný tisk
  • Barevný tisk
  • Jednobarevný tisk
  • Ideální pro velkoobjemový tisk

Fotografie
Katalogové listy - typy štítků


Značení svorek


Značení vodičů a kabelů


Značení zařízeníPrezentační videa


© 2012-2024 Všechna práva vyhrazena - created by SaP spol. s r.o. :: Login